Lekcje języka angielskiego online

Darmowe lekcje języka angielskiego online w formacie video oraz mp3, przeznaczone dla osób na poziomie od początkujący do zaawansowany.

Lekcje angielskiego w formacie MP3

Lekcje angielskiego w formacie VIDEO

 

Poniżej przedstawiamy darmowe kursy języka angielskiego, podzielone na kilka poziomów zaawansowania. Lekcje są dodawane raz w tygodniu. Zapraszamy do nauki.

Każdy kurs składa się z kilku lekcji. Jeśli nie wiesz na jakim poziomie jest twój angielski - zacznij od najłatwiejszego, a następnie przejdz do trudniejszych.


Comments

Sporo lekcji języka

Sporo lekcji języka angielskiego online. Niektóre gorsze, inne lepsze, ale generalnie jeśli ktoś chce się uczyć języka angielskiego online, to na tej stronie znajdzie sporo materiałów za darmo. Oczywiście są lepsze strony, ale zazywczaj dostęp jest płatny, a tu mamy angielski online zupełnie za darmo. co jakby nie patrzeć jest mega plusem. Ja osobiście dość często tu wracam, to co mi się podoba, to że lekcje są zmieniane, dodawane nowe ćwiczenia czy słówka, więc jak ktoś przerobił materiał jakiś czas temu, to może do niego wrócić i znajdzie coś nowego.

Fakt fakt w sieci jest sporo

Fakt fakt w sieci jest sporo darmowych lekcji angielskiego. Kwestia jest tylko taka jakie poziomy nauki angielskiego mogą nam zagwarantować darmowe kursy online. Myśle, że tego typu jest dobre rozwiązanie jedynie dla początkujących

Hej. Macie rację, w sieci

Hej. Macie rację, w sieci można znaleźć wiele darmowych lekcji angielskiego nie tylko na Youtube ale również na stronach popularnych kursów angielskiego online. Ja uczę się na stronie za darmo bo jest sporo lekcji i możliwości nauki bez opłacania pełnego dostępu do kursu. Polecam wam wypróbować (nauka słówek wraz z powtórkami - super).

darmowe kursy jezyka

darmowe kursy jezyka angielskiego online to super rzecz. a wiecie dlaczego? bo to idealny start. uwazam ze szkoda kasy na lekcje dla poczatkujacych. wlasnie fajnie przerobic sobie material za friko i wtedy jak juz sie cos zalapie albo czegos nie mozna zrozumiec to udac sie na prywatne lekcje jezyka angielskiego albo do szkoly na kurs angielskiego.

Bardzo fajne są te kursy

Bardzo fajne są te kursy języka angielskiego. Myślę że najlepsze są te dla początkujących. Choć tak na prawdę te na najwyższym poziomie nie mogę ocenić, gdyż jestem na poziomie przed FCE. Ogólnie piątka z plusem, choć przydałoby się jeszcze więcej lekcji. Jednak nie każdy od razu chwyta wszystko i więcej ćwiczeń byłoby wskazane.