Kurs angielskiego dla początkujących (od zera)

Darmowy kurs angielskiego dla początkujących (od zera) od e-angielski.com przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zaczynają naukę języka angielskiego. Staramy się układać lekcje tak, by robiąc je po kolei, uczeń wchodził na coraz wyższy poziom i wykorzystywał wiedzę z poprzedniej lekcji w każdej następnej.

Jak się uczyć angielskiego korzystając z tego kursu dla początkujących

Lekcje przyfotowane są tak, że każda stanowi odrębny temat. Staramy się, by każda następna lekcja była odrobinę trudniejsza od wcześniejszej, tak by uczeń czuł, że zdobywa nową wiedzę i przyswaja nowe materiały. Uczyć się można jednak też wykorzystując poszczególne lekcje, niekoniecznie po kolei. Przykładowo, często wybierana lekcja to opis zagadnienia have got, która jest 16 z kolei.

Z czego składają się lekcje

Każda lekcja składa się z opisu zagadnienia, ćwiczeń, fiszek (czyli nauce słownictwa), testów i ćwiczeń sprawdzających zrozumienie zagadnienia oraz nagrań z poprawną wymową. Część lekcji zawiera odnośniki do artykułów szerzej opisujących dane zagadnienie bądź osobnych quizów.

Jaki jest zakres materiału

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynamy od A1, poprzez A2, aż do poziomu B1. Lekcje na wyższym poziomie dostępne są w innych kursach na naszej stronie.

Lekcje zawierają materiały pozwalające poznać dni tygodnia po angielsku, liczby, pory roku, alfabet po angielsku, zwroty grzecznościowe, podstawy gramatyki i sporo ciekawych słówek.

Przerobienie wszystkich lekcji, da Wam nie tylko solidną bazę do dalszej nauki, ale i wystarczy, by przeprowadzić rozmowę w języku angielskim.

Nie obiecujemy, że po przerobieniu tych lekcji będziecie mówić płynnie po angielsku, gdyż takie rzeczy pojawiają się tylko w reklamach płatnych szkół, ale gwarantujemy, że jeśli poświęcicie te kilka minut dziennie na naukę angielskiego, szybko zauważycie poprawę.

Spis lekcji zawartych w kursie angielskiego znajduje się poniżej

.

Zobacz również kurs języka angielskiego w mp3 - Czasy gramatyczne

Warto również jednocześnie uczyć się słówek z działu: 1000 najważniejszych słówek


Comments

Z mojej strony mogę ci

Z mojej strony mogę ci polecić ciekawy kurs z questfe.pl. Dla tych co zaczynają przygodę z angielskim i dla tych co chcą bardziej doszlifować angielski. Sam korzystam z tego kursu jak i wiele moich znajomych. Wszyscy są zadowoleni z tego kursu. Bardzo łatwo i przyjemnie przyswaja się angielski z tym kursem online. Także wiele razy mnie ratowało gdy pierwszy raz podjąłem się pracy za granicą. Wszyscy byli zdziwieni w pracy moją znajomością języka angielskiego, gdy im powiedziałem jak w krótkim czasie nauczyłem się mówić swobodnie. Gwarantuje ci ze nie będziesz miał najmniejszych problemów z językiem angielskim. :)

przyda się

przyda się

Fajnie, że publikujecie takie

Fajnie, że publikujecie takie darmowe kursy w internecie. Sama uczę się angielskiego na waszej stronie www.e-angielski.com i jestem bardzo zadowolona.

Ja od zera nauczyłam się

Ja od zera nauczyłam się mówić z kursem Enlinado.
Nauka języka nigdy nie kojarzyła mi się dobrze, wiem że kurs nie odkrył Ameryki, ale był moją inspiracją i motywacją do nauki. Dowiedziałam się wiele o skutecznej nauce i poznałam metodę, która praktycznie uczy.
Warto zobaczyć darmową lekcję kursu i samemu ocenić czy taka metoda nauki jest dla nas. Ja miałam styczność oczywiście z nauką języka wcześniej w szkole, ale moi nauczyciele nigdy nie potrafili zarazić nas nauką tak jak mnie ten kurs.

Chodzę do szkoły angielskiego

Chodzę do szkoły angielskiego dla początkujących, gdzie uczymy się angielskiego od podstaw i takie lekcje bardzo mi pomagają w nauce.

Dziękuje bardzo za stronę

Dziękuje bardzo za stronę kursy języka angielskiego za darmo. Dzięki Wam nauka angielskiego nie tylko nie wymaga ode mnie kupowania drogich podręczników, ale też powoduje że chce mi się uczyć. Wiele osób rezygnuje już z tradycyjnych podręczników, gdyż nauka online daje znacznie więcej możliwości. Już nie chodzi nawet o same ćwiczenia, choć te faktycznie to pierwsza rzecz o jakiej się myśli, ale wszelakiej maści nagrania słówek, poprawna wymowa, mnóstwo interaktywnych ćwiczeń. Brakuje mi trochę apki, używam czasami dualingo, ale nie jestem do niej przekonany. Dziwię się, że macie tyle materiału online za darmo, a nie ma żadnej aplikacji z waszymi słówkami. Dziwne.

Mi zdecydowanie najlepiej

Mi zdecydowanie najlepiej angielskiego uczy się teraz na stronie mimo iż kiedyś zaczynałam właśnie tutaj :) Na etutor z pomocą ich systemu nauki słówek pierwsze 500 najważniejszych angielskich słów udało mi się opanować w zaledwie dwa tygodnie :)

Brakuje mi tutaj niestety

Brakuje mi tutaj niestety multimedialnych lekcji i ćwiczeń oraz skutecznego systemu do nauki angielskich słówek, podobnego do tego, który przykładowo można znaleźć po darmowej rejestracji na stronie tego kursu angielskiego
Poza tym jak na darmowe materiały to całkiem OK, więc będe tutaj czasem wracał :)

Przerobiłem kilka lekcji na

Przerobiłem kilka lekcji na tej stronie - są OK. Za darmo są wszystkie pełne lekcje angielskiego na każdym z poziomów zaawansowania. Dodatkowo mogę wykonywać ćwiczenia i uczyć się nowych słówek ze słownikiem. (Ja dodaję je do powtórek i uczę się ich poprzez mobilną aplikację na telefonie w drodze do szkoły).

Nauka języka angielskiego to

Nauka języka angielskiego to obecnie jedna z najważniejszych rzeczy. Bez znajomości angielskiego tak na prawdę nic nie możemy zrobić. Nie chodzi już nawet o wyjazd do pracy do Wielkiej Brytanii, ale chociażby o znalezienie pracy w Polsce czy wyjazd na wakacje. Sam pamiętam jak będąc za granicą dostałem wręcz rozwolnienia z nerwów jak miałem kupić bilet. Wtedy postanowiłem, że czas się wziąć za naukę angielskiego i ten właśnie prosty kurs był pierwszą rzeczą za jaką się zabrałem. Nie ma wiele lekcji, ale na początek wystarczy. Zresztą jest mnóstwo materiałów do nauki angielskiego więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękuje twórcom strony za kawał dobrej roboty.