Pozostałe tematy

  • strict warning: Declaration of content_handler_field::element_type() should be compatible with views_handler_field::element_type($none_supported = false, $default_empty = false, $inline = false) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render(&$values) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field_multiple.inc on line 0.
Pozostałe tematy związane z krajami anglojęzycznymi
Witam. Podzielcie się tutaj dobrymi przepisami kulinarnymi :) Na dania amerykańskie, angielskie. Ewentualnie z kuchni polskiej:)
Dziś subiektywny ranking najdziwniejszych książek dla dzieci w języku angielskim.
Kondolencje po angielsku wraz z tłumaczeniem
Mimo, iż tradycja wysyłania kartek z życzeniami urodzinowymi powoli zanika, to dzięki rozwojowi internetu i portalów typu Facebook, mamy teraz większy kontakt z ludźmi z całego świata, co da
Przekonanie, że piątek trzynastego to pechowy dzień to najbardziej rozpowszechniony przesąd w Wielkiej Brytanii.
Witam potrzebował bym na jutro przetłumaczoną wersje instrukcij lecz nie mam zbytnio na to czasu proszę o wasza pomoc. link do pobrania instrukcji:
Jak się mówiło po angielsku w czasach Szekspira? Dla osób znających angielski - możliwość włączenia napisów w języku angielskim.
Why The English Language Is Rubbish
Interesujące fakty o języku angielskim o których mogłeś nie wiedzieć.
Witam, Do UK przeprowadziłam się jakieś 3 miesiące temu. W Polsce zaczęłam 1 klasę liceum a teraz studiuję BTEC L3 National Diploma in Applied Science.
Hej :) Dostałem od znajomego stronę z bazą korepetytorów i szkół języka angielskiego. Strona to: www.na-jezykach.pl - Ale mam pytanie do was czy z takiej strony warto brać pomoc?
Witam, jak podaje strona: http://www.naharvard.pl/wsparcie-finansowe-z-uczelni.html w USA można za darmo studiować. Oto info:
Najpopularniejsza fraza używana do składania życzeń to po prostu: Merry Christmas and Happy New Year.
Brytyjski angielski od amerkańskiego różni się wymową (np. amerykanie kładą większy nacisk na wymowę 'r')i słownictwem np UK-holiday US-vacation itp.
Z dniem 1 października w Wielkiej Brytanii wzrasła krajowa płaca minimalna. Pracownicy powyżej 22. roku życia dostaną za godzinę pracy o 7 pensów więcej, czyli 5.80 za godzinę.
26-letni Tomasz Ł. rzucił się na brytyjskiego bandytę, kiedy ten próbował obrabować bank NatWest w Heanor, w hrabstwie Derbyshire. Podczas bójki Polak został dotkliwie ugryziony.
Hej, co sadzicie o angielskim akcencie? jaki jest wasz ulubiony?