Stypendia zagraniczne

EF International Academy oferuje naukę za granicą i prestiżowe dyplomy takie jak A-Level czy tez IB w Anglii i Stanach Zjednoczonych. Wyjedź na stypendium zagraniczne do jednej z naszych prywatnych szkól średnich za granicą na dwuletni kurs i zdobądź dyplom uznawany na najlepszych uniwersytetach na całym świecie!

Marzysz o studiach za granicą? Uzyskaj dostęp do uczelni na całym świecie rejestrując się w jednym z naszych programów. EF International Academy sprzyja doskonałości akademickiej i osobistemu rozwoju każdego ucznia, przygotowując je do perfekcji w prestiżowych uniwersytetach na całym świecie.

Jesteśmy w stanie dostosować każdy program, który proponujemy. Ponad 90% naszych absolwentów programu: stypendia zagraniczne lub studia za granicą uzyskuje wysokie stopnie i certyfikaty językowe oraz uczestniczy w wyborze ich pierwszego uniwersytetu w kraju i za granicą.

Nasze programy przygotowują wszystkich studentów na uniwersytecie do trudnych i modernistycznych programów, które umożliwiają im stały wzrost we wszystkich obszarach naukowych. Wybierz stypendium zagraniczne jeżeli chcesz uzyskać A-Level albo studia za granicą jeżeli jesteś wielbicielem niezapomnianych przeżyć i dalekich podróży.

Więcej:
http://www.ef.pl/top/stypendia-zagraniczne/