Interaktywna nauka angielskiego

Nie ma wątpliwości, że język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków świata. Rynek pracy, turystyka, świat nauki zdominowany jest właśnie przez ten język. Polacy całkiem nieźle radzą sobie z angielskim. Coraz młodsze pokolenia zaczynają naukę języka obcego w placówkach oświatowych i na prywatnych lekcjach w szkołach językowych lub indywidualnie z nauczycielem. Znacznie wzrosła również popularność nauki angielskiego wśród osób pracujących, między 30. a 50. rokiem życia, w celu awansu zawodowego lub w celu samorozwoju. Nie jest to jednak takie proste, kiedy ma się tyle obowiązków na głowie.

Nawet dla najbardziej zapracowanych

Empik to doskonale wszystkim znana firma. Szkoły językowe Empik są bardzo popularne wśród osoby w każdym wieku. Spotkamy je w większości miast w Polsce. Szkoły Empik wdrażają wiele innowacyjnych metod nauczania języków obcych. Jedną z takich metod jest kurs online. Opcja nauki angielskiego przez internet jest niezwykle wygodna,  przystosowana do potrzeb każdej pracującej lub studiującej osoby. Pewnie już nie raz spotkaliśmy się z szybkimi kursami z płyty lub zamieszczonymi filmikami na tematycznych portalach. Empik proponuje uporządkowany i odpowiednio zorganizowany kurs, który umożliwi studentowi naukę poprawnej gramatyki, pokonanie bariery językowej poprzez kontakty online z innymi osobami. Angielski online to szansa dla zapracowanych osób, które nie mogą pozwolić sobie na zajęcia w trakcie dnia.

Dobrze zorganizowany kurs

Zajęcia angielskiego przez internet odbywają się od godziny 8 do 23, można więc odbyć lekcje w dogodnym dla siebie momencie. Są to interaktywne zajęcia, na których jest ciągły kontakt wzrokowy i słuchowy z lektorem oraz z pozostałymi słuchaczami. Są tworzone kameralne grupy do 6 osób, tworzą one małą wspólnotę językową, jeżeli student krępuje się może pozostać anonimowy. Lektor online zawsze odpowie na nasze pytania, rozwieje nasze wątpliwości. Wszystkie zajęcia są nagrywane, więc nawet, gdy nie mamy możliwości uczestniczyć w zajęciach, możemy odtworzyć je sobie w każdej dogodnej nam chwili. Baza ćwiczeń i testów dostępna jest przez cały czas, jest także opcja sprawdzenia poprawności wykonanej pracy. To idealny sposób na utrwalenia wiadomości zdobytych podczas zajęć z lektorem. Grupy są dobierane odpowiednio do poziomu umiejętności, a platforma jest bardzo prosta w obsłudze, działa intuicyjnie.

Angielski online to pomysł, do którego wiele osób może podchodzić sceptycznie, jednak ta oferta już się realizuje i sprawdza się znakomicie. Człowiek rozwija się przez całe życie, a znajomość języków obcych znacznie nam to ułatwia. Nigdy nie jest za późno na naukę. Propozycja kursu angielskiego przez internet wychodzi na przeciw osobom, które muszą podnosić swoje kwalifikację zawodowe oraz tym, którzy chcą doskonalić.