Kurs przygotowujący dla tłumaczy przysięgłych - Warszawa

Kurs dla kandydatów na tłumacza przysięgłego j. angielskiego lub rosyjskiego w Warszawie.

Szkoła Języków Obcych LEXIS zaprasza na kolejną edycję kursu dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych

Kurs zapewnia kompendium wiedzy jaką powinien posiadać tłumacz przysięgły. Podczas kursu realizowane są ćwiczenia, z którymi kandydat na tłumacza przysięgłego spotka się na egzaminie. Kurs kończy się egzaminem próbnym.

Kurs prowadzony jest przez tłumaczy przysięgłych języka angielskiego i rosyjskiego z dużym doświadczeniem praktycznym, wykładowcami wyższych uczelni w Warszawie (szczegóły na stronie www).

Istnieje również możliwość uczestniczenia w kursie online w czasie rzeczywistym. Taki kurs przeznaczony jest dla tych osób, które mają trudność z uczestniczeniem w kursie w siedzibie LEXIS (Warszawa, ul. Marszałkowska 2). Zainteresowani tego typu nauką muszą posiadać jedynie dostęp do Internetu i zainstalowane konto w Skype. Uczestnicy kursu online mają możliwość uczestniczenia w lekcji w tzw. wirtualnej klasie. Mają możliwość słuchania, wypowiadania się, konwersacji z grupą i lektorem. Widzą wszystkie zapisy na tablicy interaktywnej oraz filmy wideo o doskonałej jakości dźwięku i obrazu.

Kursy rozpoczynają się 28.10.2017.Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę (60 lekcji tj. 15 spotkań) od godziny 9:00 do 12:00

Koszt kursu to 1200,00 zł. Płatność można rozłożyć na 3 równe raty. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.
Kolejne edycje kursów dla tłumaczy ogłaszane są na:

http://www.lexis.edu.pl/kursynatlumaczaprzysieglegoegzaminy.html

Kontakt pod numerem 22 625-53-86 lub pod adresem lexis[at]lexis.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!