Czego brakuje na stronie?

Uprzejmie proszę naszych użytkowników o napisanie czego brakuje Wam na stronie www.e-angielski.com. Wszystkie propozycje podane przez Was pojawią się na stronie. Postaramy się spełnić rozsądne prośby odnośnie zmian i dodatkowych materiałów na stronie. Chcemy stworzyć serwis, który będzie często i chętnie odwiedzany przez naszych użytkowników, dlatego zależy nam na waszej opinii i propozycjach.
Dziękuje i życzę miłej nauki.


Strona jest bardzo dobra .

Strona jest bardzo dobra . Ale oprócz osób zaawansowanych korzystają z niej osoby początkujące , w tym dzieci . Bardzo mobilizująco działa możliwość zrozumienia czytanego przez lektora tekstu , więc gdyby wśród audibooków mogły się znaleźć np bajki lub krótkie historyjki pisane dość prostym językiem i z prostymi konstrukcjami gramatycznymi byłoby bardzo fajnie .

Mam pewną propozycję. Otóż

Mam pewną propozycję. Otóż uważam, że można byłoby wprowadzic takie coś, aby każdy mógł dodac słówka do istniejącej już listy, dodanej przez inną osobę. Bo bez sensu moim zdaniem jest dodawanie kolejnej listy o tym samym zakresie z powodu kilku słówek których nie ma we wcześniejszej. Znacznie ułatwia to także szukanie słówek, gdyż nie trzeba przeszukiwac kilku kolejnych zestawów...

A może wprowadzić czat?

A może wprowadzić czat? Można by rozmawiać ze sobą "na żywo" nie czekając aż ktoś odpisze na komentarz i rozmawiać też na inne tematy, niekoniecznie dotyczące samej nauki angielskiego.

Wydaje mi się, że dobrym

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem by było coś takiego jak słówko dnia, albo cytat dnia jakiegoś znanego człowieka [po angielsku oczywiście ;)]

A ja się zastanawiam czy by

A ja się zastanawiam czy by dało się zrobić, aby w quizie nie miała znaczenia wielkość wpisywanych liter. Część użytkowników wprowadza, słówka z wielkiej litery, a część nie i czasami mimo dobrze napisanego słówka wyskakuje że jest źle tylko przez wielkość pierwszej litery.

Gdzie mogę sprawdzić, czy

Gdzie mogę sprawdzić, czy dobrze wykonałam ćwiczenia z poszczególnych lekcji?

Witam, niestety w wyniku

Witam, niestety w wyniku pewnych problemów z serwerem, część informacji uległa skasowaniu, w tym dział redakcja, gdzie były dane kontaktowe oraz kilka plików mp3. Zaraz zrobię porządek z blokami, by nie zasłaniały treści, a pliki mp3 wrzucę jeszcze raz jutro rano.

Dziękuje za informację o błędach.

Nigdzie nie mogę znaleźć

Nigdzie nie mogę znaleźć adresu do redakcji.
Żadna z lekcji na http://www.e-angielski.com/lekcje-angielskiego nie działa - nie ma nigdzie tych plików mp3.
Na http://www.e-angielski.com/codzienne-lekcje i nie tylko to szare "coś" po prawej zasłania tekst.
W nauce słownictwa http://www.e-angielski.com/wordsset/sets?tid=48 w quiz polish-english nie ma wymowy a tam gdzie jest to przyciski są też przysłonięte tym po prawej.
Czy tylko u mnie są takie problemy? Próbowałem na trzech przeglądarkach na linuxie i na dwóch na windowsie na dwóch kompach.

Witam, mail do redakcji

Witam, mail do redakcji dostępny jest w dziale

Redakcja

Brakuje mi kontaktu do

Brakuje mi kontaktu do redakcji/adminów/moderatorów... kogokolwiek. Jak mam jakieś pytanie albo uwagę to muszę się męczyć pół godziny zanim znajdę jakąś możliwość kontaktu a i tak jest to jedynie księga gości lub dział dotyczący komantarzy na forum i nie mam pewności, że do kogoś z adminów czy moderatorów w ogóle to dotrze :)

Wobec tego moja prośba: czy mogłabym prosić o jakiegoś maila kontaktowego?

paulina.wojciak@gmial.com

Pozdrawiam,

Paulina

Witam. Właśnie

Witam. Właśnie wprowadziliśmy dział piosenki dla dzieci, gdzie pod każdą piosenką jest jej tekst. Powinno to pomóc w nauce ze słuchu.

Dodatkowo dział angielskie czasy zawiera lekcje w mp3 wraz z transkrypją.

TEKST do odsłuchu lekcji MP3

Bardzo podobają mi się lekcje na Waszej stronie , ale brakuje mi tłumaczenia tesktu w języku polskim oraz w języku angielskim.

Wprowadziliśmy właśnie

Wprowadziliśmy właśnie nowy dział - lekcje angielskiego - proszę sprawdzić pierwszą lekcję - jest więcej ćwiczeń, są też dużo łatwiejsze. Pracujemy też nad lekcjami dla zupełnie początkujących osób.

Dziękuje za korzystanie z naszego wortalu i życzę miłej nauki. 

 

Czego mi tu brakuje

Cóż brakuje mi w lekcjach mp3 i video tlumaczenia polskiego bo nic z nich nie rozumiem albo jak by dało sie zrobić coś takiego jak ćwiczenia i żeby wysyłało się je do was żeby sprawdzić poprawność bo wiadome jest że komputer nie zawsze ma racje