Życzenia po angielsku

  • strict warning: Declaration of content_handler_field::element_type() should be compatible with views_handler_field::element_type($none_supported = false, $default_empty = false, $inline = false) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render(&$values) in /home/martabf/domains/e-angielski.com/public_html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field_multiple.inc on line 0.
Życzenia w języku angielskim na różne okazje. Najciekawsze wyrażenia i zwroty używane w trakcie składania życzeń w języku angielskim wraz z przykładami.
W święta Bożego Narodzenia pamiętamy o swoich bliskich i znajomych rozsianych po całym świecie, więc często wysyłamy im życzenia bożonarodzeniowe w języku angielskim. Kiedyś były to listy czy...
Ostatnio spotkałem się z wyrażeniem "you are welcome". Co to dokładnie znaczy?
Kondolencje po angielsku wraz z tłumaczeniem
Mimo, iż tradycja wysyłania kartek z życzeniami urodzinowymi powoli zanika, to dzięki rozwojowi internetu i portalów typu Facebook, mamy teraz większy kontakt z ludźmi z całego świata, co da
Życzenia na Halloween Card Sayings
Formowanie próśb po angielsku - stopniowanie od najbardziej oficjalnych po potoczne.
W jaki sposób podziękować po angielsku? Jakich zwrotów używać dziękując w oficjalnych sytuacjach, a jakich dziękując koledze czy koleżance. Kiedy można pozwolić sobie na kolokwialne zwroty i czy w...
Najpopularniejsza fraza używana do składania życzeń to po prostu: Merry Christmas and Happy New Year.
Wielu naszych uczniów zastanawia się jak składać życzenia w języku angielskim czy jak jak odpowiedzieć na życzenia świąteczne po angielsku.
Przykładowe wypowiedzi - zwroty powitalne po angielsku, używane na początku konwersacji. Statements - wypowiedzi Did you have a good trip? - Czy miałeś / miałaś dobrą podróż?
W angielskim można się pożegnać na wiele sposób, w zależności od sytuacji. Podzielimy więc wyrażenia na kilka kategorii dla łatwiejszego zapamiętania:  
Najpopularniejsze zwroty grzecznościowe w języku angielskim. Niezbędna wiedza, nie tylko na egzaminie, ale i w życiu. Przykłady użycia, wymowa.